Класиране на KITE Projects 2020

Класиране на участниците в KITE 2020

и специални награди

Победители в категория STEAM

1 място: Боян Белчев с проекта Електрогенератор

2 място: Берен Иляз и Теодора Свиленова с проекта Пълен напред

3 място: Виктор Узунов с проекта Парти светлини

Победители в категория Scratch игра до 8 г.

1 място: Рада Георгиева с проекта Игра за движение по пътищата

2 място: Хана Панайотова с проекта Охлюви /споделено 2 място/

2 място: Владислав Карауланов с проекта Azbuka /споделено 2 място/

Победители в категория Scratch игра 9 г.

1 място: Камен Орев с проекта Игра на букви

2 място: София Симова с проекта If you are bored

3 място: Емил Славчев с проекта Вълшебния Скрач

Победители в категория Scratch игра 10 г.

1 място: Александър Михайлов с проекта Scratch в света на компютърните вируси

2 място: Никола Михайлов, Борис Димов, Боян Бояджиев с проекта Space Mission /споделено 2 място/

2 място: Серафим Ковачевич с проекта Приключения с Коти и Миши /споделено 2 място/

Победители в категория Scratch игра 11 г.

1 място: Александър Костов с проекта Rubik Cube

2 място: Виктория Кръстева и Виктория Стаменова с проекта Игра на знанието

3 място: Николай Димитров с проекта Volleyball rules and game

Победители в категория Scratch игра 12+

1 място: Полина Тодорова с проекта Save the fish

2 място: Божидар Дудев с проекта Приключенията на Хектор

3 място: Петър Куцаров с проекта The First Game (MAZE)

Победители в категория Scratch история до 10 г.

1 място: Борислав Луканов с проекта Приказка за Земята

2 място: Моника Петкова с проекта Денят на моя Зайо

3 място: Николай Игнатов с проекта Scratch meet Mugman

Победители в категория Scratch история 11+

1 място: Белослава Калчишкова и Антон Кремов с проекта Космосът и гравитацията

2 място: Айджан Ахмед с проекта frends

3 място: Лариса Мартинова и Християна Стойчева с проекта AsteroidsGo

Победители в категория OPEN до 11

1 място: Йоан Янчев с проекта Изкуствен интелект за морски шах

2 място: Габриела Петрова и Миа Колева с проекта Cookie Kids

3 място: Дара Панайотова с проекта Make today great – Go green!

Победители в категория OPEN 12+

1 място: Константин Костадинов, Борис Коцев, Христо Гаджев с проекта Space FriendSHIP

2 място: Александра Умленска с проекта The past future bike

3 място: Адриан Пекунов, Ради Иванов с проекта The Adventures of Steve

Победители в категория Micro:Bit

1 място: Антония Митева и Румяна Иванова с проекта Влагоmetre

2 място: Александър Желязков, София Лазарова с проекта Spider

3 място: Димитър Илиев с проекта Microbit Compass

Специална награда на Ирландския посланик Н. Пр. Майкъл Форбс по препоръка журито на CoderDojo България:

Магдалена Христова, Йоанна Стоянова, Мария Симова, Боян Гогов, Стела Атанасова, Емануел Олимпиев, Никола Колев, Андреа Заркова, Борис Евтимов, Лора Митева, Яна Портарска, Симона Костова, Надежда Русанова

Специална награда на фондация „Америка за България“:

Илия Томов, Борис Карчев, Виктория Карчева, Анелия Николова, Аделина Дочева, Людмил Широв, Калина Трифонова, Теодора Кирова, Алейна Реджебова, Борислав Дочев, Георги Георгиев, Момчил Славов, Анет Петкова, Андреа Атанасова, Никол Овчарова

Специална награда на Училищна Телерик Академия:

София Стоянова, Ерика Азманова, Лия Бозвелийска, Мартин Причкапов, Николай Причкапов, Боян Пейчев, Златина Гочева, Петя Господинова, Михаела Колева, Даниел Петров, Калоян Цанков, Виктор Михайлов, Галин Асенов, Боян Турлаков, Валерия Първанова, Виктор Младенов, Иван Кондев, Чавдар Чоков, Александър Младенов, Крум Султов, Петър Ананиев, Никола Грозданов, Божидар Кабахчийски, Дарко Тачев, Колю Колев, Христо Хубенов, Елена Иванова, Ния Обретенова, Захари Мирев, Калоян Тренев, Никола Пеев, Кристиян Бързанов, Михаил Лазаров

Специална награда на CoderDojo България за най-малка нинджа:

Матей Янчев, 5 г.

Recent Posts
Archive
Search By Tags

© 2019 by CoderDojo Bulgaria

  • https://www.facebook.com/CoderDojoBu